TOkiO HoTEl FaN SiTEsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tokio hotel rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı?

3 posters

tokio hotel  rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı? Empty tokio hotel rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı?

Mesaj tarafından XenOpHanES C.tesi Ara. 06, 2008 12:20 pm

yorum 1:tokıo hotel 13 yas hayran kitlesine sahıp ve uzun sureli basarı yakalayabilecekleri sanmadığım bir grup zaten öyle her ulkede sevilmıyor bir turkıye sahiplendi oda işte bizim ozenti gençliğimiz akıllları sıra rockçı oluyorlar....
yorum 2:tokio hotel bi çeşit çocukları nasıl kandırırız durumu. ztn grubun solistinin cinsiyetini kliplerde çözmesi oldukça zor oluyo ve mümkünse onlara rock yapıyo diyeni atalım
yorum 3:bir grup veled-i zina pop yaparlar rakçıız derler
yorum 4:medya maymunu çocukları işte nolcak =)
yorum 5:0-3 yaş grubunun teletubbies gibi severek izlediği ve dinlediği bir grubumsu oluşum
yorum 6:çok güzel söylemişsiniz katılıyorum...sadece içi boş güzel bi paket var ortada..
yorum 7:malların teki hepsi
yorum 8:aynen sölediğiniz gibi piyasa harikası zaten önüne gelen rockçı geçinio hande yener bile öle zannetmeye başladı rockı piyasa yaptılar bari metale dokunmasınlar
yorum 9:Dedim bu sıralar tokio hotel furyası esio Neymiş hit şarkısı fln baktım içi boş basit basit şarkılar zaten İç bin daaaaa Die bağırışı bitirio Very Happy .Solist kızmı erkekmi onu bile uzun bi müddet düşündüm Very Happy
yorum 10:mtv nin arkasında durarark dünyaya pazarlamaya çalıştıgı bizim ülkedeki sosyal statü sorunu olan gencecik körpeciklerin amaçsızca dinlediği dediğiniz gibi teletabies tarzı kişiler...Smile
yorum 11:iste bu yhaa!!Harika demissiniz valla!Katılıyorum ha ara sıra kulagıma rast gelince dinliyorum ama nasıl bu kadar tutunabildiler Türkiyede anlayabilmis degilim(anlayamazsın çabalama zaten)
yorum 12:linkin park bile tutunabildiyse bu normal. halbuki yaptıkları muzik falan deil efektörsüz hiçbişeyler.metal in adını kirletmekten baska bişe yapmıolar
yorum 13:bunlar metal dünyası için hayal kırıklıgı yaratmıstır keşke hiç olmasalardı
yorum 14:SAÇMALIK BAŞKA BİŞEY DEİL.....
yorum 15:bi kere bi metal grubu olarak piyasada diiller.. metal sürülmüş kara leke fln o kdr abartıp gaza gelmeyin.. metale leke sürmek o kdr kolay bişi diil.. ki gercek metalin ve metalcinin bunları kaale bile almadıgı bi gercek.. ondan boşuna yorulmayın.. ayrıca linkin park tabi kii tutulur çünkü bunlardan cok ayrı bi kulvardalar.. ayrıca kendi tarzlarında bence cokk ii işler yaptılar çünkü yeni bi soluk getirebildiler farklı olabildiler.. bnm gercek düşüncem tabii ki bunların hiç biri, bi işe yaramaz.. bunlar pazarlama stratejisinin ve endüstriyel müzigin harika cocukları sadece..
yorum 16:linkin park ın metal ile anılması benim sinirimi bozuyor.tekrar sölüyorum efektörsüz hiçbişeyler,teknoloji harikası olan bi grup.
yorum 17:benim yeğen 13 yaşında bu grup çıkınca banyoya koşuyor gruptakileri kız zannediyomuş yaa.. meğerse ergenliğe giriyomuş da ondan ... bırakn ewlatlarımız eğlensin rock gençlik bitiyor...:S
yorum 18:onlardan bi bq olmaz onları cici kızlar yaşları ufaq die dinlio Very Happy
yorum 19:pehh tokio otel ne ya grup mu Very Happy rezaletin önde gideni hatta aklıma geldikçe küfür ettiğim reklam malzemesi özenti b*ku bişeyy bence onlar hiç bişey Very Happy
yorum 20:Tokio vb. gruplar Teen Age grubundaki gençlerin en sevdiği gruplardan.. üzerlerinde tokio t-shirtleri çantaları, evlerinde poster saat vb.. =))

Aslında Herşeye İtici Gözüyle bakmak yanlış... Dinleyen Dinlesin Bizene Nie DemiYoruz acaba? =) ?

öyle bir dönemdeyiz ki.. rockçı olmayan İnsan kalmıcak nerdeyse.. ama sadece görünüşte Wink

ve bazı insanlarımız var tam bir odun!! Siyah Giyen Satanist oluo zate..

nese Tokio biş Değil.. yeni çıkmadılar varlardı zaten.. ama patlama yaptılar birileri itti... popülerler ama bana göre biticekler...
(hiç bi zaman bitmicekler)
yorum 21:Bırakın laga luga gruplar hakkında tartışmayı da adam gibi tartışmalar yapalım, topicler açalım. Wink
yorum 22:Ergenliklerini henüz tamamlamamış.. genellikle -13 fanları olan bi ' gruptur bu..
grubu sevdiğim söylenemez.. sevmiyorum aslında.. (:
yolda yürürken bakıyorum 10-11 yaşlarındakilerin ya çantaları ya tişörtleri tokio hotel..
hele şu ikizlere olan hayranlığı anlamıyorum..
cinsiyetlerini henüz anlamış deilim..
yakın zamanda çözücem.. (:
Ama kısa bi' öneri..
yolda giderken TH'ci arkadaşlar görürseniz muhabbete girin..ya da laf atın.. eğlenceli oluo..böylelikle hiç bi' bok bilmediklerini anlıyoruz..(sende o g*t varsa buyur gel at)
yorum 23:tam bir piyasa harikası. Kimi cinsiyetsiz kimi, rockçı mı yoksa rapçi mi belli değil.
grubun çoğu şarkısı(%95'i) vasat şarkılar. sıkcı vasat gitaristler.
bateristler sıradan ve onlarda biraz vasat.
her şarkıları başladığı zaman esnemekten başka bişey yapmıyorum.
Rock tarihin en berbat grubu(sennn gibi)
yorum 24:pazarlaması iyi yapılmış bi grup ve kalıcı olduğuna inanmıyorum bu grup asla hatırlanmaz hak edicek kadar iyi müzik yapmıyolar bence
yorum 25: metal müzik t-shirtleri satan mağazalarda Arch Enemy ya da Metallica ya da Children of Bodom gibi grupların t-shirtlerinin yanına bu grubunkinin asılmasından nefret ediyorum ve ağlamak istiyorum(ağla tutan yoqq)
-_-_-_-_-buyrun arkadaşlar anti gruplarının th hakkındaki görşleri-_-_-_-_-_-_-
küfretmemek için kendimi zor tutuyorum ama nafile
allahın malları yaa moralimi bozdular
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
XenOpHanES
XenOpHanES
Moderatör
Moderatör

İş/Hobiler : bill kaulitz
Lakap : minik kelebek

tokio hotel  rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı? Empty Geri: tokio hotel rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı?

Mesaj tarafından Verrüktes Weib Paz Ara. 21, 2008 9:57 am

ve bazı insanlarımız var tam bir odun!! Siyah Giyen Satanist oluo zate..

öyle bir dönemdeyiz ki.. rockçı olmayan İnsan kalmıcak nerdeyse.. ama sadece görünüşte

bunlar doğru ama dierlerine katılmıyorum.. !! onlara ne ya elalemin derdi onlarmı gerdi !!??

x@
Verrüktes Weib
Verrüktes Weib
S.Modaretör
S.Modaretör

İş/Hobiler : MüziiK , Müzikk , MüZiiKk xD
Lakap : hayaLPeresst ßöccükk ¨

tokio hotel  rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı? Empty Geri: tokio hotel rock ın geleceğimi yoksa piyasa harikası mı?

Mesaj tarafından DarK aNg3L Paz Ara. 21, 2008 1:39 pm

Yürüüüü beee bussee^mm kim tutar seNi....
ArtıK öyLe bi döNemki siyah giyen sataniSt....
Rock dinLeyen sataiSt...
Tabi bide öZenti gençLik var...!
DarK aNg3L
DarK aNg3L
S.Modaretör
S.Modaretör

Lakap : Uyku(u $iRiné

Mesaj tarafından XenOpHanES Ptsi Şub. 02, 2009 6:30 pm

özentiler @@:@
hepsine sinir oluorum !!
bu dünyaya mal geldiler mal gidiolar anasını satim Mad
XenOpHanES
XenOpHanES
Moderatör
Moderatör

İş/Hobiler : bill kaulitz
Lakap : minik kelebek

Mesaj tarafından Verrüktes Weib Ptsi Şub. 02, 2009 10:22 pm

oFf ! gıcık insanlar ..onlar kendilerini yırtsalarda kimse onları takmıyo sadece budala insanlar takıyo !..
Verrüktes Weib
Verrüktes Weib
S.Modaretör
S.Modaretör

İş/Hobiler : MüziiK , Müzikk , MüZiiKk xD
Lakap : hayaLPeresst ßöccükk ¨

- Similar topics